PANELSTYL - Producent blatów i parapetów. Jesteśmy specjalistami w przetwarzaniu postformingu. Przetwórstwem laminatu zajmujemy się od kilkudziesięciu lat.

          Firma powstała w 1986 roku. Od tego momentu działa produkując i świadcząc usługi dla przemysłu meblarskiego. Od początku swojej działalności sukcesywnie poszerzamy asortyment oferowanych wyrobów i usług zgodnie z aktualnymi trendami w meblarstwie. Dzięki dużemu doświadczeniu, solidności i chęci ciągłego rozwoju, skutecznie wybiegamy na przeciw potrzebom naszych Klientów. Zaopatrujemy zarówno Klientów indywidualnych jak również firmy stolarskie w materiały do produkcji mebli. Nasze produkty są dobrze znane w województwach małopolskim oraz śląskim. Świadczymy usługi firmom zajmującym się wystrojem wnętrz, udzielamy fachowych porad, zaopatrujemy w laminaty, produkujemy gotowe elementy. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas materiał był najwyższej jakości i aby nasi klienci z zadowoleniem powracali do naszej firmy.

         Jesteśmy również przedstawicielem regionalnym austriackiej firmy  EGGER – z szerokiej oferty tego producenta posiadamy w ciągłej sprzedaży: płyty wiórowe melaminowane, blaty kuchenne, laminaty, obrzeża. Nasza bogata oferta magazynowa płyt meblowych jest systematycznie poszerzana przez wprowadzanie nowych dekorów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe dla klientów zainteresowanych stałą współpracą.

         Oprócz oferty handlowej wykonujemy również usługi stolarskie przy wykorzystaniu wysokiej klasy maszyn do obróbki materiałów drewnopochodnych. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług:

  • cięcie płyt, blatów kuchennych
  • oklejanie
  • frezowanie
  • pogrubianie
  • wycinanie elementów nietypowych (łuki, koła, skosy)
  • wycinanie otworów pod zlewozmywak itp.
  • ostrzenie pił, frezów

Realizujemy zlecenia zarówno dotyczące dużych zamówień, jak i pojedynczych elementów. Rzetelność i profesjonalizm to podstawa w wykonywaniu naszych usług.

Zapraszamy do współpracy.